LR Kultūras ministrijas projektu konkurss ''Iesaisties Kurzemē'!'

KM 200 KNVOAC logo LV mazs

Kurzemes NVO atbalsta centrs administrē LR Kultūras ministrijas finansētu projektu konkursu Kurzemes biedrībām un nodibinājumiem pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā „Iesaisties Kurzemē!.

Projektu konkursi tiek izsludināti vienu reizi gadā. Projektus var iesniegt kādā no trīs jomām: pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu jomā, starpkultūru dialoga jomā un mazākumtautību NVO atbalsta jomā. 

Kontaktpersona Inese Siliņa, tel. 29811722, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

"Iesaisties Kurzemē!" 2017.gada rezultāti

2017.gada projektu konkursā “Iesaisties Kurzemē!” kopumā saņemti 64 projektu pieteikumi no 15 Kurzemes novadiem un pilsētām. Visvairāk projektu pieteikumu tika saņemti no Liepājas (14projekti) un Saldus novada (11projekti), kā arī pa 1 projekta pieteikumam no Rīgas un Siguldas novada Vidzemē, kuru pieteicēji aktivitātes plānoja īstenot Kurzemes teritorijā ar labuma guvējiem - kurzemniekiem.

Iesniegti Apstiprinati 2017

 Konkursa vērtēšanas komisija finansējumu piešķīrusi 17 projektu pieteikumiem:

  • 6 projektiem atbalstāmajā jomā "Pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas LV100" (kopā iesniegti 46 pieteikumi)
  • 6 projektiem atbalstāmajā jomā "Starpkultūru dialogs" (kopā iesniegti 10 pieteikumi)
  • 5 projektiem atbalstāmajā jomā "Mazākumtautību NVO atbalsts" (kopā iesniegti 8 pieteikumi)

Apstiprinātie projekti tiks īstenoti 9 Kurzemes pašvaldībās: Brocēnu, Dundagas, Kuldīgas, Priekules, Saldus, Talsu, Ventspils novados, kā arī Liepājā un Ventspilī. Pilnu informāciju par apstiprinātajiem projektiem varat lasīt ŠEIT.

Visi projektu īstenotāji līdz 06.03.2017. saņems individuālas  projekta apstiprinājuma vai noraidījuma e-pasta vēstules. Lai saņemtu individuālu konsultāciju par iesniegto projekta pieteikumu vai jebkuru citu jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar "Iesaisties Kurzemē"  administratīvo vadītāju un projektu konsultanti Inesi Siliņu, tel. 29811722, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Lasīt tālāk: "Iesaisties Kurzemē!" 2017.gada rezultāti

Izsludināts 2017.gada projektu konkurss "Iesaisties Kurzemē!"

KM KNVOAC

Kurzemes NVO atbalsta centrs līdz 02.02.2017. pieņem projektu pieteikumus projektu konkursā "Iesaisties Kurzemē!" 3 atbalstāmajās darbības jomās - "Pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas LV100", "Starpkultūru dialogs" un "Mazākumtautību NVO atbalsts". 

Informatīvais seminārs par konkursu notiks 16.01.2017. plkst. 11:45 Kuldīgas Mākslas nama 3.stāvā (1905.gada iela 6, Kuldīgā). Tā laikā tiks sniegta skaidrojošā informācija par konkursu un atbalstāmajām aktivitātēm, varēs uzzināt, kādi projekti īstenoti 2014-2016.gadu periodā. Seminārā piedalīsies arī Jolanta Borīte, Latvijas valsts simtgades biroja reģionālo un nevalstisko projektu vadītāja, llai palīdzētu saprast, kāda veida aktiviātes īstenot darbības jomā "Pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas LV100" PIESAKIES SEMINĀRAM!

Lasīt tālāk: Izsludināts 2017.gada projektu konkurss "Iesaisties Kurzemē!"

Parakstīti līgumi ar "Iesaisties Kurzemē!" 2016.gada projektu īstenotājiem

IesaistiesKurzeme2016mKurzemes NVO atbalsta centrs 30.augustā tikās ar "Iesaisties Kurzemē!" 2016.gada projektu īstenotājiem, lai parakstītu finansēšanas līgumus un pārrunātu projektu ieviešanas un atskaitīšanās nosacījumus.  Šogad finansējums piešķirts 15 projektiem, tāpēc pēc līgumu parakstīšanas uz godam noplenītā kūkas bija 15 veiksmes svecītes! Pūtām pilniem vaigiem :)

Mums ir prieks par jums un jūsu darbu! Un atceraties - esam gatavi palīdzēt, konsultēt un visādi citādi atbalstīt projektu īstenošanā! Tas ir mūsu kopējs darbs Kurzemei!  Projektu konkursu "Iesaisties Kurzemē!" finansē LR Kultūras ministrijas no valsts budžeta līdzekļiem. Paldies par šo iespēju!

Lasīt tālāk: Parakstīti līgumi ar "Iesaisties Kurzemē!" 2016.gada projektu īstenotājiem

"Iesaisties Kurzemē!" 2016.gada rezultāti

KM KNVOAC

Ir noslēgusies 2016.gada projektu konkursa "Iesaisties Kurzemē!" projektu vērtēšana - kopumā  saņemts 41 projektu pieteikums, no kuriem apstiprināti 15 projektu pieteikumi.

  • 27 projektu pieteikumi tika saņemti pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu jomā, no kuriem apstiprināti 6 projekti.
  • 8 projektu pieteikumi tika saņemti starpkultūru dialoga jomā, no kuriem apstiprināti 5 projekti.
  • projektu pieteikumi tika saņemti mazākumtautību NVO atbalsta jomā, no kuriem apstiprināti 4 projekti.

Lasīt tālāk: "Iesaisties Kurzemē!" 2016.gada rezultāti