NVO

Projekta "Trešās paaudzes (senioru) izglītības veicināšana" noslēgums Kuldīgā

01.06.2018.

Erasmus P3AE logo

Biedrība "Kurzemes NVO atbalsta centrs" 5. jūnijā plkst. 14:00 Kuldīgā vecāka gadagājuma pieaugušo izglītībā ieinteresētos aicina uz projekta "Trešās paaudzes (senioru) izglītības veicināšana" noslēguma pasākumu. Pasākuma laikā notiks pieredzes apmaiņa un diskusija par iespējām Kuldīgas novadā veidot “Senioru skolu” - attīstīt senioru izglītības pieeju, kas pasaulē zināma kā “University of the Third Age” jeb “Trešās paaudzes (senioru) universitāte”.Ielūgums-darba kārtība.

Senioru skola pieredze bez logo

Ar praktisko pieredzi "Senioru skolas" izveidē un vadīšanā dalīsies “Senioru skolas” pionieri Latvijā – sociālās attīstības aģentūras “Pieci airi” dibinātāji un Senioru skolas organizatori no Krāslavas. Pasākumam pievienosies un ar savu pieredzi, skatījumu  dalīties arī dažādi Kuldīgas novada pieaugušo izglītībā ieinteresētie pārstāvji – gan Pieaugušo izglītības centra vadītāja Ināra Oļena, gan Kuldīgas Galvenās bibliotēkas vadītājas vietniece Daina Girvaite, LU Kuldīgas un Ventspils filiaļes vadītāja Ruta Karloviča, pašvaldības izglītības nodaļas pārstāvji un citi dalībnieki.

Projekts “Trešās paaudzes (senioru) izglītības veicināšana” jeb “Promoting Third Age Education” tiek īstenots programmas Erasmus+ ietvaros ar mērķi palielināt senioru dzīves labklājību un kvalitāti, izprotot viņu vajadzības, radot apmācības iespējas un veicinot senioru izglītību.